13
09.2017

Windchaser Farms: A Fall Harvest

6 hlasů
nahrál Admin
Farming Simulator 2017
Mapy
348stažení
Ke stažení

Popis

Vítejte ve farmách Windchaser! Jedná se o malou farmu, která se nachází v krásné oblasti Northwest Wisconsin. V současné době je podzim, takže si užívejte javorových listů, když mění své krásné barvy a chladný ostrý vzduch na kůži. Je to doba sklizně v tomto městečku!

Máte malou flotilu schopnou pohodlně hospodařit 400 akrů. Vychutnejte si tažení vozíků na zrnko, abyste je vyložili v koši na uloženém zásobníku zrna. Nakrmte koně a doplňujte vápno a hnojivo v konské stodole. Sójové boby a kukuřice jsou ve velké poptávce v zemi poblíž vlakového nádraží pro export na řece St Croix.

Vychutnejte si náročnou dynamiku hospodaření s půdou a budte oranžový houževnatý index ve své půdě. Bude to trvat víc než jen rychlé rozstřikování hnojiv, ale více hodin, které plují ve strouhlicích a vápnách, vytváří úctyhodný výnos. Při rozšíření svých zemědělských činností zakoupíte větší komplex obilí a haly. Užijte si a bavte se!

 

 

Tagy:Nahlásit mod
Články a novinky
Hledat mod
upload mod
Stodola slávy
Nejčastěji hledáte mapa stránek
zd nová ves czech zdt lemken coufy pack fliegl john deere joskin cat czech map fortschritt zetor amazone man gps holmer claas kuhn bss annaburger fendt tatra ursus krone volvo case kochanov snow agro imt jcb money map škoda