13
09.2017

Windchaser Farms: A Fall Harvest

6 hlasů
nahrál Admin
Farming Simulator 2017
Mapy
334stažení
Ke stažení

Popis

Vítejte ve farmách Windchaser! Jedná se o malou farmu, která se nachází v krásné oblasti Northwest Wisconsin. V současné době je podzim, takže si užívejte javorových listů, když mění své krásné barvy a chladný ostrý vzduch na kůži. Je to doba sklizně v tomto městečku!

Máte malou flotilu schopnou pohodlně hospodařit 400 akrů. Vychutnejte si tažení vozíků na zrnko, abyste je vyložili v koši na uloženém zásobníku zrna. Nakrmte koně a doplňujte vápno a hnojivo v konské stodole. Sójové boby a kukuřice jsou ve velké poptávce v zemi poblíž vlakového nádraží pro export na řece St Croix.

Vychutnejte si náročnou dynamiku hospodaření s půdou a budte oranžový houževnatý index ve své půdě. Bude to trvat víc než jen rychlé rozstřikování hnojiv, ale více hodin, které plují ve strouhlicích a vápnách, vytváří úctyhodný výnos. Při rozšíření svých zemědělských činností zakoupíte větší komplex obilí a haly. Užijte si a bavte se!

 

 

Tagy:Nahlásit mod
Články a novinky
Hledat mod
upload mod
Stodola slávy
Nejčastěji hledáte mapa stránek
agro annaburger kuhn zdt škoda john deere lemken case tatra jcb amazone fortschritt czech map pack gps zd nová ves man fliegl bss fendt volvo czech map by coufy claas holmer kochanov coufy ursus krone czech map joskin money cat horsch zetor